KONTAKT O NÁS PRIDAŤ K OBĽÚBENÝM
HĽADAŤ:
 
Kategórie
RUČNE MAĽOVANÉ OBRAZY
OBRAZY STARÝCH MAJSTROV
GARANCIA KVALITY
Starí majstri
Vincent Van Gogh
Monet
Gustav Klimt
VIACDIELNE OBRAZY
OBRAZY NA SKLE
TLAČENÉ OBRAZY
OBRAZY Z VLASTNEJ FOTKY
FOTOTAPETY
TAPETY
SAMOLEPKY NA STENU
RÁMY
ZRKADLÁ
Garancia kvality

Ručne maľované obrazy sú maľované na skutočné maliarske plátno pravými olejovými farbami. Tlačené obrazy sú tlačené na kvalitné vlnené plátno s veľmi vysokou hustotou tkania. Paravány alebo tiež zásteny majú pevnú konštrukciu z tvrdého dreva potiahnutou taktiež kvalitným veľmi husto tkaným plátnom.

Kvalita Standard

Obrazy v tejto kvalite maľujú nami poverení maliari a ľudia s menšími skúsenosťami než v kategórii Prémium. Obraz je vždy umeleckým stvárnením vybraného motívu a je tiež možná výtvarná odchýlka vo farebnosti alebo detailoch daného motívu. Naša firma garantuje maximálnu odchýlku 20%. V prípade, že je odchýlka väčšia je obraz nafotený a poslaný emailom zákazníkovi k odsúhlaseniu. V takom prípade je možnosť nechať obraz premaľovať iným maliarom. Bežná dodacia doba je 6 až 8 týždňov.

Kvalita Prémium

Obrazy v tejto kvalite maľujú nami preverení maliari s viac ako desať ročnou praxou. Obraz namaľovaný týmto umelcom je vždy porovnaný s predlohou a fotografia diela ja poslaná e-mailom zákazníkovi. Vždy sa snažíme, aby zákazník bol čo najpodrobnejšie informovaný. Nestane sa preto, aby nám umelec poslal obraz pred odsúhlasením zákazníkom. Odchýlka od predlohy, či farebnosti daného obrazu činí 5 až 10%. Správnosť farieb tiež záleží na Vašom monitore, čo môže spôsobiť drobné odchýlky v odtieňoch farieb. Obrazy prémium kvality sú maľované olejovými farbami na kvalitnom plátne. Vždy spolupracujeme so skúsenými maliarmi, preto je možné zákazkovo i tieto obrazy upravovať a to ako aj farebne, tak aj pozmenením niektorých detailov. Maliar má právo tieto požiadavky odmietnuť alebo pozmeniť za predpokladu, že by sa jednalo o zmenu, ktorá by mala negatívny vplyv na konečný stav obrazu. Tieto úpravy sú vždy zákazníkovi posielané k odsúhlaseniu. V niektorých prípadoch môžu tieto úpravy predlžiť dobu dodania, bežná doba je 6 až 8 týždňov, záleží na zložitosti daného motívu.

Kvalita Galery

Obrazy v galerijnej kvalite sú maľované na daný výtvarný smer. Títo maliari majú vždy viac ako desať ročnú prax a sú vo svojom výtvarnom štýle špecialisti. Kvalita galery je kategória predovšetkým pre reprodukcie starých majstrov a maľby portrétov. Obrazy sú maľované vo vysokej kvalite s odchýlkou maximálne 5 až 10%. Po tom čo maliar obraz dokončí, pošle nám fotografie k schváleniu. Zákazník je o všetkom informovaný e-mailom. Na tieto diela možno použiť i špeciálnu techniku umeleckého zostarnutia obrazu. Dodacia doba je 6 až 8 týždňov, záleží na zložitosti daného motívu.

Reprodukcia

Reprodukcia slávnych obrazov starých majstrov sú našimi umelcami namaľované úplne vierohodne podľa presných a detailných predlôh.

V prípade záujmu o vlastný rozmer obrazu z našej sekcie Starí majstri vložte prosím do poznámky k objednávke želaný rozmer (cena je na dotaz).

Zostarnutie obrazu

Ponúkame možnosť umeleckej imitácie zostarnutia obrazu. Pomocou špeciálneho technologického postupu sme schopní docieliť miniatúrnych prasklín na povrchu maľby, ktoré navodia pocit, že sa jedná o veľmi starý obraz. Táto procedúra musí byť zvolená už pri objednávke obrazu, pretože obraz musí byť maľovaný na špeciálne plátno, ktoré túto procedúru umožní. Imitácia zostarnutia obrazu dodaciu dobu nepredlžuje, cena je na dotaz.

V prípade záujmu o zostarnutie obrazu z našej sekcie Starí majstri vložte prosím do poznámky k objednávke ,,Zostarnutie obrazu''.


Farby

K maľovaniu plátien používajú umelci olejové farby.
Plátna

Použité maliarske plátna majú vysokú hustotu tkania.

Vypínanie

Obrazy sú dodávané vypnuté na kvalitných drevených rámoch opatrených napínacími klinkami.

Rámovanie

Pokiaľ si zákazník vyberie k obrazu tiež ozdobný rám z našej sekcie RÁMY, obraz zarámujeme a dodáme hotový, vhodný k zaveseniu na stenu.


« »
Radenie:
Na stránke:

« »
Radenie:
Na stránke: